Veged Basın Bildirisi ve Açılış

 

 

 

 

 

28/5/2011

VEGED ( VERİ GİRİŞ ELEMANLARI DERNEĞİ ) Genel Başkanı Hasan ÖDEMİŞ

Sitemize Yaptığı Yazılı Açıklamasında Şunları Kaydetti.

Gaziantep’te, Veri Giriş Elemanları Derneği (VEGED) kurulduğu bildirildi.

Derneğin Genel Başkanı Hasan Ödemiş, yaptığı yazılı açıklamada, hastanelerde taşeron firmalar bünyesinde görev yapan bilgisayar veri giriş elemanlarının ilk kez bir dernek kurduğunu belirtti.

Kurulan derneğin veri giriş elemanlarıyla özellikle iş ve sosyal alanda dayanışmasını amaçladığı ifade eden Ödemiş, şunları kaydetti:

“Kurulan dernek özellikle Sağlık Bakanlığı’na bağlı kamu hastaneleriyle özel hastane ve tıp merkezlerinde faaliyet gösteren veri giriş elemanları, kat sekreterleri ve hasta danışmanlığı olarak çalışan personellerin dayanışma derneği. Kuruluş amacımız kurumları arası personellerin diyaloğu ve hastane içindeki personellerin sıkıntısını gidermeye katkıda bulunmak.

Sektörümüzde yıllardır özlemini duyduğumuz birlik ve beraberliğimizin çatısını oluşturacak hiçbir olumsuzluğa meydan vermeden ilkeli, şeffaf, tüm çalışanlarımızı ayırmadan kucaklayan ve hizmet eden diğer çağdaş ve yurtsever sivil toplum kuruluşlarına örnek teşkil edecek derneğimizi en iyi şekilde hep beraber yaşatacağız. Kısa süre içinde Türkiye’nin bütün illerinde şube açmayı planlıyoruz.”

 

AÇILIŞ TARİHİ : 29/05/2011 Yer Düğmeci Mahallesi İstasyon Caddesi Veliç Pasajı Önü.

ŞAHİNBEY / GAZİANTEP

AÇILIŞIMIZA BÜTÜN HALKIMIZ DAVETLİDİR.

You may also like...

Bir yanıt yazın